Mng Kargo Bengi Şubesi

Adres

Akıncılar Mahallesi Yalkır Sokak No: 37/A Merkez Balıkesir

Telefon

0 266 239 3012

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bengi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bengi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bengi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Bengi şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız farklı taşıtlarla gidebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Bengi şubesine yol tarifi sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bengi Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar yazılımsal olarak birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Bengi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Bengi Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yapmanız mümkün. Üstelik internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağındaki veya altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Akabinde alt kısımda büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Bengi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.