Mng Kargo Kurtdereli Şubesi

Adres

Paşaalanı Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi 12 Ekim Caddesi 11. Sokak No: 36 Merkez Balıkesir

Telefon

0 266 246 5801

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kurtdereli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kurtdereli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kurtdereli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Kurtdereli şubesinin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa alternatif vasıtalarla varabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Kurtdereli şubesine güzergah çizimi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk. Rotaların çizimi çoğunlukla ayrı ayrı etki gücü olan hususlara bağlıdır:

Yola çıkış noktası ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kurtdereli Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileriyle birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Kurtdereli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Yol kazaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Kurtdereli Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Son olarak hemen sağında yer alan büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kurtdereli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.