Mng Kargo Beşyüzevler Şubesi

Adres

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Dedeoğlu Apartmanı No: 302 Beşyüzevler Gaziosmanpaşa İstanbul

Telefon

0 212 538 3458

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beşyüzevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beşyüzevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beşyüzevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Beşyüzevler şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa farklı taşıtlarla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.
Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifi için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beşyüzevler Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Beşyüzevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Beşyüzevler Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Gaziosmanpaşa Şubeleri

Gaziosmanpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağ taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu firmanın sisteminde aynen durur kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Beşyüzevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.