Mng Kargo Beşyüzevler Şubesi

Adres

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Dedeoğlu Apartmanı No: 302 Beşyüzevler Gaziosmanpaşa İstanbul

Telefon

0 212 538 3458

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beşyüzevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beşyüzevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beşyüzevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Beşyüzevler şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa farklı taşıtlarla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.
Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifi için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beşyüzevler Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Beşyüzevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Beşyüzevler Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Gaziosmanpaşa Şubeleri

Gaziosmanpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra altında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Beşyüzevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.