Mng Kargo Küçükköy Şubesi

Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No: 154/B Küçükköy Gaziosmanpaşa İstanbul

Telefon

0 212 538 5739

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Küçükköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Küçükköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Küçükköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo'nun Küçükköy şubesine uzak bir mesafedeyseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Bu şubeye yol tarifi sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Küçükköy Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google'ın Haritalar uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Küçükköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Yol kazaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Küçükköy Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Gaziosmanpaşa Şubeleri

Gaziosmanpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online olarak kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak alt taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Küçükköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.