Mng Kargo Bolu Şubesi

Adres

Sümer Mahallesi Ahmet Baysal Bulvarı C Blok No: 7 Merkez Bolu

Telefon

0 374 212 8388

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bolu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bolu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bolu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girin.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Bolu şubesinin bulunduğu adrese yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz. Bu şubeye yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google Maps teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bolu Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tarifler yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek ekranda belirecektir.

Mng Kargo Bolu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Yol kazaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Bolu Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Son olarak hemen sağında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numarasını unuttuysanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Bolu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.