Mng Kargo Bolu Şubesi

Adres

Sümer Mahallesi Ahmet Baysal Bulvarı C Blok No: 7 Merkez Bolu

Telefon

0 374 212 8388

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bolu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bolu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bolu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girin.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Bolu şubesinin bulunduğu adrese yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz. Bu şubeye yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google Maps teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bolu Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tarifler yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek ekranda belirecektir.

Mng Kargo Bolu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Yol kazaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Bolu Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında yer alan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son olarak altındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Bolu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.