Mng Kargo Köroğlu Şubesi

Adres

Sağlık Mahallesi Karadere Caddesi Gençler Sitesi No: 2/18 Merkez Bolu

Telefon

0 374 217 1025

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Köroğlu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Köroğlu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Köroğlu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Köroğlu şubesinin bulunduğu yere yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz. Köroğlu Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Köroğlu Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Köroğlu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Köroğlu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi yürütebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı alt kısımda büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde aynen durur kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Köroğlu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.