Mng Kargo Boztepe Şubesi

Adres

Yeni Mahalle 303. Sokak No: 13/A Merkez Ordu

Telefon

0 452 214 0996

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Boztepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Boztepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Boztepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Boztepe Şubesi'nin konumuna uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Boztepe şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Boztepe Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Boztepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Boztepe Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak hemen sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Boztepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.