Mng Kargo Boztepe Şubesi

Adres

Yeni Mahalle 303. Sokak No: 13/A Merkez Ordu

Telefon

0 452 214 0996

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Boztepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Boztepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Boztepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Boztepe Şubesi'nin konumuna uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Boztepe şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Boztepe Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Boztepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Boztepe Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Sonuca ulaşmak için alt taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında aynen durur kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Boztepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.