Mng Kargo Durugöl Şubesi

Adres

Durugöl Mahallesi 1069. Sokak No: 32/A Merkez Ordu

Telefon

0 452 888 0961

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Durugöl Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Durugöl Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Durugöl Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Durugöl şubesinin bulunduğu adrese yakında değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Durugöl ve diğer Mng Kargo şubelerine ulaşım için Google Maps altyapısını kullanmaktayız. Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları genellikle aşağıda yer alan listedeki hususlara bağlıdır:

  • Yola çıkış noktası
  • Sıkışık güzergah
  • İdari uygulamalar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Durugöl Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Durugöl Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Durugöl Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Son olarak da hemen sağında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numaranız hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunu bilmiyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Durugöl Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.