Mng Kargo Buca Şubesi

Adres

Yaylacık Mahallesi Erdem Caddesi No: 118/A Heykel Buca İzmir

Telefon

0 232 442 0904

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Buca Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Buca Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Buca Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Buca Şubesi'nin bulunduğu adrese uzak bir konumda yer alıyorsanız alternatif ulaşım imkanlarıyla varabilirsiniz.

Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye güzergah çizdirmek için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Buca Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifleri Google Haritalar tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Buca Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Buca Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Buca Şubeleri

Buca ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Buca ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son adım olarak alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Buca Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.