Mng Kargo Şirinyer Şubesi

Adres

Vali Rahmi Bey Mahallesi 298. Sok. No: 6/A Şirinyer Buca İzmir

Telefon

0 232 438 2466

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şirinyer Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şirinyer Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şirinyer Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Şirinyer şubesinin adresine yürüme mesafesinde değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Şirinyer Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisini kullanmaktayız.

Bu sayfada verilen yol tarifleri aslında aşağıdaki parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Yola çıkış noktası, güzergah yoğunluğu, acil durumlar ve kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şirinyer Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifleri Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Şirinyer Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Şirinyer Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Buca Şubeleri

Buca ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Buca ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son olarak da hemen yanındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Şirinyer Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.