Mng Kargo Çekmeköy Şubesi

Adres

Çamlık Mahallesi Recep Ayan Caddesi Kuyulu Sokak No: 2 Çekmeköy İstanbul

Telefon

0 216 640 4589

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çekmeköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çekmeköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çekmeköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Çekmeköy şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy ve diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi almak için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çekmeköy Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından algoritma marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Çekmeköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Çekmeköy Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çekmeköy Şubeleri

Çekmeköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Akabinde altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Çekmeköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.