Mng Kargo Çekmeköy Şubesi

Adres

Çamlık Mahallesi Recep Ayan Caddesi Kuyulu Sokak No: 2 Çekmeköy İstanbul

Telefon

0 216 640 4589

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çekmeköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çekmeköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çekmeköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Çekmeköy şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy ve diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi almak için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çekmeköy Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından algoritma marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Çekmeköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Çekmeköy Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Çekmeköy Şubeleri

Çekmeköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Akabinde hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Çekmeköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.