Mng Kargo Taşdelen Şubesi

Adres

Güngören Mahallesi Turgut Özal Bulvarı E Blok No: 64/2-F Çekmeköy İstanbul

Telefon

0 216 484 8007

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Taşdelen Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Taşdelen Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Taşdelen Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç adresinizi seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Taşdelen şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız arabanızla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Taşdelen şubesine rota sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz. Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları çoğunlukla alttaki hususlara bağlı olarak değişmektedir:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar ve sokaklar
  4. Acil durumlar
  5. Uzaklık

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Taşdelen Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve varış süresi trafik durumuna da bakılarak ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Taşdelen Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Taşdelen Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Çekmeköy Şubeleri

Çekmeköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağ taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Daha sonra alt kısımda sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Taşdelen Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.