Mng Kargo Dadaloğlu Şubesi

Adres

Dadaloğlu Mahallesi Kozan Caddesi No: 362/A Yüreğir Adana

Telefon

0 322 321 3034

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dadaloğlu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dadaloğlu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dadaloğlu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Dadaloğlu şubesinin adresine yaya gidilemiyorsa toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye ulaşım için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları genel olarak belli değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Mesafe, yoğunluk
  2. başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dadaloğlu Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Dadaloğlu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Dadaloğlu Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yüreğir Şubeleri

Yüreğir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yüreğir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi yapmanız mümkün.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağ taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı alttaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Dadaloğlu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.