Mng Kargo Dadaloğlu Şubesi

Adres

Dadaloğlu Mahallesi Kozan Caddesi No: 362/A Yüreğir Adana

Telefon

0 322 321 3034

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dadaloğlu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dadaloğlu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dadaloğlu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Dadaloğlu şubesinin adresine yaya gidilemiyorsa toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye ulaşım için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları genel olarak belli değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Mesafe, yoğunluk
  2. başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dadaloğlu Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Dadaloğlu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Dadaloğlu Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yüreğir Şubeleri

Yüreğir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yüreğir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bir sonraki adım olarak hemen sağında yer alan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Dadaloğlu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.