Mng Kargo Dadaloğlu Şubesi

Adres

Dadaloğlu Mahallesi Kozan Caddesi No: 362/A Yüreğir Adana

Telefon

0 322 321 3034

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dadaloğlu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dadaloğlu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dadaloğlu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Dadaloğlu şubesinin adresine yaya gidilemiyorsa toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye ulaşım için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları genel olarak belli değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Mesafe, yoğunluk
  2. başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dadaloğlu Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Dadaloğlu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Dadaloğlu Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yüreğir Şubeleri

Yüreğir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yüreğir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağ taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu yaptıktan sonra alt taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını unuttuysanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları firmanın sisteminde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Dadaloğlu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.