Mng Kargo Taşköprü Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi 764. Sokak No: 3 Yüreğir Adana

Telefon

0 322 323 1720

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Taşköprü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Taşköprü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Taşköprü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Taşköprü şubesinin adresine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Taşköprü şubesine yol tarifini sormak için Google tarafından geliştirilen Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz. Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları genellikle farklı faktörlere bağlıdır:

  1. Güzergahın yoğunluğu
  2. Uzaklık
  3. Yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Taşköprü Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar Google tarafından yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Taşköprü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Taşköprü Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Yüreğir Şubeleri

Yüreğir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yüreğir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu yaptıktan sonra altında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Taşköprü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.