Mng Kargo Taşköprü Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi 764. Sokak No: 3 Yüreğir Adana

Telefon

0 322 323 1720

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Taşköprü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Taşköprü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Taşköprü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Taşköprü şubesinin adresine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Taşköprü şubesine yol tarifini sormak için Google tarafından geliştirilen Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz. Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları genellikle farklı faktörlere bağlıdır:

  1. Güzergahın yoğunluğu
  2. Uzaklık
  3. Yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Taşköprü Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar Google tarafından yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Taşköprü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Taşköprü Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Yüreğir Şubeleri

Yüreğir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yüreğir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağ taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonucu görmek için alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu bilmiyorsanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Taşköprü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.