Mng Kargo Eğriçam Şubesi

Adres

Eğriçam Mahallesi H. Okan Merzeci Bulvarı Öz Apartmanı No: 616/A Yenişehir Mersin

Telefon

0 324 341 0508

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Eğriçam Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Eğriçam Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Eğriçam Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Eğriçam şubesinin bulunduğu yere uzak bir konumda yer alıyorsanız arabanızla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Eğriçam şubesine yol tarifini sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisini istifadenize sunduk. Yol tarifi ve diğer öneriler genellikle altta yer verilen parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Konumunuz
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Trafik

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Eğriçam Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleri haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Eğriçam Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Eğriçam Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yenişehir Şubeleri

Yenişehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenişehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemizden de kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Son olarak hemen sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Eğriçam Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.