Mng Kargo Elazığ Şubesi

Adres

İzzetpaşa Mahallesi Şehit İlhanlar Caddesi No: 20/Z Merkez Elazığ

Telefon

0 424 237 3515

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Elazığ Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Elazığ Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Elazığ Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Elazığ Şubesi'nin bulunduğu yere uzak bir mesafedeyseniz farklı vasıtalarla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Elazığ şubesine yol tarifialmak için Google Haritalar altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Elazığ Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tarifler Google tarafından yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Elazığ Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Elazığ Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Akabinde alt taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Elazığ Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.