Mng Kargo Hazar Şubesi

Adres

Yeni Mahallesi Yahya Kemal Caddesi No: 10/B Merkez Elazığ

Telefon

0 424 234 0160

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hazar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hazar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hazar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Hazar Şubesi'nin konumuna yaya gidebilecek halde değilseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşabilirsiniz.
Yukarıda detayları verilen Hazar şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hazar Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tavsiyeler Google tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri trafik de hesaba katılarak haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Hazar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Hazar Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi yapmanız mümkün. Genellikle online kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak sağındaki veya altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Hazar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.