Mng Kargo Hazar Şubesi

Adres

Yeni Mahallesi Yahya Kemal Caddesi No: 10/B Merkez Elazığ

Telefon

0 424 234 0160

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hazar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hazar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hazar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Hazar Şubesi'nin konumuna yaya gidebilecek halde değilseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşabilirsiniz.
Yukarıda detayları verilen Hazar şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hazar Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tavsiyeler Google tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri trafik de hesaba katılarak haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Hazar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Hazar Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağındaki veya altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunun akabinde hemen sağında yer alan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Hazar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.