Mng Kargo Erzincan Şubesi

Adres

Atatürk Mahallesi Zekipaşa Caddesi No: 4/E Merkez Erzincan

Telefon

0 446 214 2031

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Erzincan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Erzincan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Erzincan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Erzincan Şubesi'nin konumuna yakında değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye güzergah çizdirmek için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Erzincan Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Erzincan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Erzincan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu unuttuysanız sorun değil bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Erzincan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.