Mng Kargo Halitpaşa Şubesi

Adres

İnönü Mahallesi 3. Sokak No: 23 Merkez Erzincan

Telefon

0 446 224 1977

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Halitpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Halitpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Halitpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Halitpaşa şubesine uzak bir konumdaysanız kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Halitpaşa şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps altyapısını kullandık. Güzergahlar ve ulaşım araçlarının seçimi çoğunlukla aşağıdaki durumlara bağlıdır:

  1. Konumunuz
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Trafik

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Halitpaşa Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifi önerileri bir yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı güzergahların trafik durumları da gözetilerek sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Halitpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Halitpaşa Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip yapabilirsiniz. Üstelik internet sitesinden kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra alt taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Halitpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.