Mng Kargo Fethiye Şubesi

Adres

Tuzla Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı Katrancı Apartmanı No: 30 Fethiye Muğla

Telefon

0 252 612 4225

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fethiye Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fethiye Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fethiye Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Fethiye Şubesi'nin bulunduğu yere yaya gidebilecek halde değilseniz farklı vasıtalarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Fethiye Şubesi'ne güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps uygulamasının altyapısını istifadenize sunduk. Güzergahlar aslında farklı hususlara bağlıdır:

Seçtiğiniz başlangıç noktası, şubeye olan mesafeniz, yol boyunca trafik yoğunluğu ve muhtelif yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fethiye Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google yazılımı tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi bilgileriniz haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Fethiye Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Fethiye Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Fethiye Şubeleri

Fethiye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fethiye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip sürdürebilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun ardından hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Fethiye Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.