Mng Kargo Taşyaka Şubesi

Adres

Taşyaka Mahallesi Ölüdeniz Caddesi No: 24/A Fethiye Muğla

Telefon

0 252 612 4228

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Taşyaka Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Taşyaka Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Taşyaka Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında yola çıkış adresini seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Taşyaka şubesine uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Mng Kargo Taşyaka şubesine yol tarifi için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Taşyaka Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tavsiyeler yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri trafik de hesaba katılarak Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Taşyaka Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Taşyaka Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Fethiye Şubeleri

Fethiye ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fethiye ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Daha sonra hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip numarasını bilmiyorsanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Taşyaka Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.