Mng Kargo Gaziemir Şubesi

Adres

Dokuz Eylül Mahallesi Önder Caddesi No: 50/A Gaziemir İzmir

Telefon

0 232 252 4826

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gaziemir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gaziemir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gaziemir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Gaziemir şubesinin konumuna yürüme mesafesinde yer almıyorsanız alternatif ulaşım imkanlarıyla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Mng Kargo Gaziemir şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gaziemir Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tarifler Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Gaziemir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Gaziemir Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Gaziemir Şubeleri

Gaziemir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gaziemir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Akabinde alttaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu unuttuysanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Gaziemir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.