Mng Kargo Sarnıç Şubesi

Adres

Fatih Mahallesi Sanayi Caddesi No: 4/A Sarnıç Gaziemir İzmir

Telefon

0 232 281 7227

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sarnıç Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sarnıç Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sarnıç Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Sarnıç Şubesi'nin bulunduğu adrese uzaktaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Sarnıç şubesine yol tarifi almak için Google tarafından sunulan Haritalar sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sarnıç Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu öneriler yazılımsal olarak otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi ve varış süresi trafik durumuna da bakılarak Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Sarnıç Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Sarnıç Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Gaziemir Şubeleri

Gaziemir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gaziemir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt kısımda "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son bir şey daha kaldı altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodu doğruysa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını unuttuysanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Sarnıç Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.