Mng Kargo Sarnıç Şubesi

Adres

Fatih Mahallesi Sanayi Caddesi No: 4/A Sarnıç Gaziemir İzmir

Telefon

0 232 281 7227

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sarnıç Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sarnıç Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sarnıç Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Sarnıç Şubesi'nin bulunduğu adrese uzaktaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Sarnıç şubesine yol tarifi almak için Google tarafından sunulan Haritalar sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sarnıç Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu öneriler yazılımsal olarak otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi ve varış süresi trafik durumuna da bakılarak Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Sarnıç Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Sarnıç Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Gaziemir Şubeleri

Gaziemir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Gaziemir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Sarnıç Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.