Mng Kargo Gedikkaya Şubesi

Adres

Gedikkaya Mahallesi Sanayi Sitesi 6. Sokak No: 13/B Merkez Giresun

Telefon

0 454 230 0026

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gedikkaya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gedikkaya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gedikkaya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Gedikkaya şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz alternatif ulaşım imkanlarıyla gidebilirsiniz.

Gedikkaya ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi almak için Google Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gedikkaya Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu güzergahlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Gedikkaya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Gedikkaya Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt kısımda kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunun akabinde sağındaki veya altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Gedikkaya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.