Mng Kargo Gülsan Şubesi

Adres

Gülsan Sanayi Sitesi 42. Cadde No: 11 Canik Samsun

Telefon

0 362 228 3517

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gülsan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gülsan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gülsan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo'nun Gülsan Şubesi'ne yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak erişim sağlayabilirsiniz. Bu şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz. Mng Kargo Gülsan Şubesi'ne gitmek için önerilen yol tarifleri aslında altta yer alan değişkenlere bağlıdır:

  1. Konumunuz
  2. Mesafeniz
  3. Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gülsan Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifi önerileri yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Gülsan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Gülsan Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Canik Şubeleri

Canik ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Canik ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Bunun ardından hemen yanındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Gülsan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.