Mng Kargo Samsun Merkez Şubesi

Adres

Yeni Mahallesi Gülsan Sanayi Sitesi 62. Sokak No: 27 Canik Samsun

Telefon

0 362 228 2236

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Samsun Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Samsun Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Samsun Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Samsun Merkez şubesinin konumuna yürüyerek gitme imkanınız yoksa alternatif ulaşım imkanlarıyla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Samsun Merkez şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları tamamen altta yer verilen parametrelere bağlıdır:

Başlangıç noktası ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Samsun Merkez Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Samsun Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Samsun Merkez Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Canik Şubeleri

Canik ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Canik ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip işlemleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağ taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun ardından alt kısımda büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Samsun Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.