Mng Kargo Güvercinada Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Vapurlu Sokak No: 23/A Kuşadası Aydın

Telefon

0 256 614 4188

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Güvercinada Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Güvercinada Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Güvercinada Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Güvercinada şubesinin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz arabanızla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Güvercinada şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Sadece Mng Kargo'nun değil tüm kargo firmalarının şubeleri için önerilen yol tarifleri tamamen farklı etki ağırlığı olan konulara bağlıdır:

Yola çıkış noktası ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Güvercinada Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Güvercinada Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Güvercinada Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kuşadası Şubeleri

Kuşadası ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kuşadası ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internet sitesinden kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bir sonraki adım olarak hemen sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Güvercinada Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.