Mng Kargo Güvercinada Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Mustafa Vapurlu Sokak No: 23/A Kuşadası Aydın

Telefon

0 256 614 4188

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Güvercinada Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Güvercinada Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Güvercinada Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Güvercinada şubesinin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz arabanızla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai bilgileri yukarıda özetlenen Mng Kargo Güvercinada şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Sadece Mng Kargo'nun değil tüm kargo firmalarının şubeleri için önerilen yol tarifleri tamamen farklı etki ağırlığı olan konulara bağlıdır:

Yola çıkış noktası ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Güvercinada Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Güvercinada Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Güvercinada Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kuşadası Şubeleri

Kuşadası ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kuşadası ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için altında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Güvercinada Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.