Mng Kargo Hasandağı Şubesi

Adres

E-90 Adana Karayolu Üzeri 10. Km Organize Sanayi Karşısı Merkez Aksaray

Telefon

0 382 266 2306

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hasandağı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hasandağı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hasandağı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Hasandağı şubesinin bulunduğu adrese yakın değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Mng Kargo Hasandağı şubesinin adresine rota ve yol tarifi için Google Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hasandağı Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu tavsiyeler Google Maps tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Hasandağı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Hasandağı Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Hasandağı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.