Mng Kargo Ihlara Şubesi

Adres

Çerdiğin Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Caddesi Kasımoğlu Apartmanı No: 18/C Merkez Aksaray

Telefon

0 382 212 6656

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ihlara Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ihlara Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ihlara Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo'nun Ihlara Şubesi'ne uzak bir konumda yer alıyorsanız farklı taşıtlarla erişim sağlayabilirsiniz.

Mng Kargo Ihlara şubesine

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ihlara Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar yazılımsal olarak birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Ihlara Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Ihlara Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Sonucu görmek için altındaki sorgula butonuna tıklayın. Takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Ihlara Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.