Mng Kargo Kaçkar Şubesi

Adres

Reşadiye Mahallesi İtfaiye Sokak No: 4/E Merkez Rize

Telefon

0 464 223 5014

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kaçkar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kaçkar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kaçkar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında yola çıkış adresini seçin.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de yeni bir işleme gerek yok.

Kaçkar şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Kaçkar şubesine yol tarifini sormak üzere Google Haritalar altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Google tarafından önerilen yol tarifleri tamamen ayrı ayrı etki gücü olan hususlara bağlı olarak değişmektedir:

Trafik yoğunluğu, yol çalışmaları, güzergah uzunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kaçkar Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri güzergahların trafik durumları da gözetilerek harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Kaçkar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Kaçkar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bir sonraki adım olarak hemen sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını bilmiyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları firmanın sisteminde saklanmıştır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Kaçkar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.