Mng Kargo Rize Şubesi

Adres

Ekrem Orhon Mahallesi Karanfil Sokak No: 11 Merkez Rize

Telefon

0 464 213 1327

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Rize Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Rize Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Rize Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Rize şubesine uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye ulaşım için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz. Yol tarifleri ve alternatif güzergah önerileri genel olarak buradaki değişkenlere bağlı olarak değişmektedir:

  1. Seçtiğiniz başlangıç noktası
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Yol boyunca trafik yoğunluğu
  4. Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Rize Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Rize Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Rize Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için alttaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Rize Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.