Mng Kargo Kastamonu Şubesi

Adres

Aktekke Mahallesi Barbaros Sokak Konak İş Merkezi No: 15 Merkez Kastamonu

Telefon

0 366 212 7492

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kastamonu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kastamonu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kastamonu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Kastamonu şubesinin konumuna yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Kastamonu şubesine ulaşım için Google Haritalar altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız. Yol tarifi, çizilen rotalar ve önerilen muhtemel araçlar çoğunlukla alttaki parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Güzergahın yoğunluğu, mesafesi ve yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kastamonu Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri yolların trafik durumu da gözetilerek ekranda görünecektir.

Mng Kargo Kastamonu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Kastamonu Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Daha sonra sağındaki veya altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Kastamonu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.