Mng Kargo Kuzeykent Şubesi

Adres

Candaroğlu Mahallesi Toptancılar Sitesi No: 55/B Merkez Kastamonu

Telefon

0 366 215 6695

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kuzeykent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kuzeykent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kuzeykent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında yola çıkış noktasını seçin.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo'nun Kuzeykent şubesine uzak bir konumda yer alıyorsanız arabanızla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Kuzeykent şubeye ulaşım için Google Haritalar sitesini kullandık.

Yol tarifi ve diğer öneriler genellikle farklı hususlara bağlı olarak değişmektedir:

Yola çıkış noktası ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kuzeykent Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Kuzeykent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Kuzeykent Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman internetten kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak da hemen sağında yer alan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Kuzeykent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.