Mng Kargo Kilim Şubesi

Adres

Durak Mahallesi Fatih Caddesi No: 32/B Merkez Uşak

Telefon

0 276 223 4236

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kilim Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kilim Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kilim Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Kilim şubesine yaya gidilemiyorsa kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Kilim şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google tarafından sunulan Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kilim Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Kilim Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Kilim Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak da altında bulunan büyüteci işaretleyin. Takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kilim Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.