Mng Kargo Kilim Şubesi

Adres

Durak Mahallesi Fatih Caddesi No: 32/B Merkez Uşak

Telefon

0 276 223 4236

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kilim Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kilim Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kilim Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Kilim şubesine yaya gidilemiyorsa kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Kilim şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google tarafından sunulan Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kilim Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Kilim Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Kilim Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra altında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası doğruysa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını unuttuysanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Kilim Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.