Mng Kargo Kızılırmak Şubesi

Adres

Demircilerardı Mahallesi Kayırcık Sokak No: 6 Merkez Sivas

Telefon

0 346 221 6387

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kızılırmak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kızılırmak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kızılırmak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Kızılırmak Şubesi'nin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Detayı yukarıda belirtilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kızılırmak Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden yol tarifleriniz ekranda belirecektir.

Mng Kargo Kızılırmak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kızılırmak Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi yürütebilirsiniz. Üstelik online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Son adım olarak hemen sağındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Kızılırmak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.