Mng Kargo Kızılırmak Şubesi

Adres

Demircilerardı Mahallesi Kayırcık Sokak No: 6 Merkez Sivas

Telefon

0 346 221 6387

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kızılırmak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kızılırmak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kızılırmak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Kızılırmak Şubesi'nin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Detayı yukarıda belirtilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kızılırmak Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden yol tarifleriniz ekranda belirecektir.

Mng Kargo Kızılırmak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kızılırmak Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonucu görmek için hemen sağında yer alan büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kızılırmak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.