Mng Kargo Sivas Merkez Şubesi

Adres

Gültepe Mahallesi Toptancılar Sitesi 14 Blok No: 168 Merkez Sivas

Telefon

0 346 226 2252

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sivas Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sivas Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sivas Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Sivas Merkez şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Sivas Merkez şubesine ulaşım için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık. Güzergahlar ve ulaşım araçlarının seçimi çoğunlukla altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Mesafe, yoğunluk
  2. başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sivas Merkez Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Sivas Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Sivas Merkez Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alt kısımda kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Sonuca ulaşmak için alttaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında aynen durur ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Sivas Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.