Mng Kargo Sivas Merkez Şubesi

Adres

Gültepe Mahallesi Toptancılar Sitesi 14 Blok No: 168 Merkez Sivas

Telefon

0 346 226 2252

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sivas Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sivas Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sivas Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Sivas Merkez şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Sivas Merkez şubesine ulaşım için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının imkanlarını kullandık. Güzergahlar ve ulaşım araçlarının seçimi çoğunlukla altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  1. Mesafe, yoğunluk
  2. başlangıç noktanız

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sivas Merkez Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Sivas Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Sivas Merkez Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen yanındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak sağ taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodunuz hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Sivas Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.