Mng Kargo Likya Şubesi

Adres

Arapsuyu Mahallesi Atatürk Bulvarı Onbaşı Apartmanı No: 125/2-3 Konyaaltı Antalya

Telefon

0 242 229 6131

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Likya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Likya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Likya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Likya şubesine yakın değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mng Kargo Likya şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Likya Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu öneriler Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği yol trafik bilgileri ile birlikte Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Likya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Likya Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Konyaaltı Şubeleri

Konyaaltı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konyaaltı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen yanındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Likya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.