Mng Kargo Uncalı Şubesi

Adres

Uncalı Mahallesi 35. Cadde (Üniversite Caddesi) No: 4/B-A Konyaaltı Antalya

Telefon

0 242 228 0303

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Uncalı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Uncalı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Uncalı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo'nun Uncalı şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Detayları sayfanın başında belirtilen Uncalı şubesine rota ve yol tarifi için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Uncalı Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye giden yol tarifi trafik de hesaba katılarak ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Uncalı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Uncalı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Konyaaltı Şubeleri

Konyaaltı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konyaaltı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online kargo takip işlemleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son bir şey daha kaldı altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numaranız hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Uncalı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.