Mng Kargo Nif Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi İzmir Caddesi No: 51/A Ulucak Kemalpaşa İzmir

Telefon

0 232 877 1636

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nif Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nif Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nif Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Nif Şubesi'ne yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak gidebilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Nif şubesine güzergah çizdirmek için Google Haritalar altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifleri, gecikmeler ve diğer öneriler aslında buradaki değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifini etkileyebilen değişkenler
  • Başlangıç noktası
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nif Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu tarifler Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde ekranda görünecektir.

Mng Kargo Nif Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Nif Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Kemalpaşa Şubeleri

Kemalpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kemalpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Üstelik internet sitesinden kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunu yaptıktan sonra sağında bulunan büyütece dokunun. Takip kodunuz hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Nif Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.