Mng Kargo Parsa Şubesi

Adres

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Kirazlı Caddesi No :125/A Kemalpaşa İzmir

Telefon

0 232 878 9334

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Parsa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Parsa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Parsa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Parsa şubesinin konumuna uzaktaysanız arabanızla varabilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye rota çizdirmek için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Güzergahlar ve ulaşım araçlarının seçimi genel olarak altta yer verilen parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yola çıkış noktanız
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapanan yollar
  • Yol çalışmaları
  • Acil durumlar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Parsa Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Parsa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Parsa Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Kemalpaşa Şubeleri

Kemalpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kemalpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemizden de kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı alt kısımda "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip kodu doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Parsa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.