Mng Kargo Samandıra Şubesi

Adres

Eyüp Sultan Mahallesi Kızılay Caddesi No: 51/C Sancaktepe İstanbul

Telefon

0 216 311 3578

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Samandıra Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Samandıra Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Samandıra Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Samandıra Şubesi'nin bulunduğu yere yürüme mesafesinde değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye ulaşım için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google altyapısının güzelliklerini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Samandıra Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Samandıra Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Samandıra Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Sancaktepe Şubeleri

Sancaktepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takip yapmanız mümkün. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt kısımda kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son adım olarak alt taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Samandıra Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.