Mng Kargo Sarıgazi Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Ankara Caddesi Erenler Sokak No: 2/2 Sancaktepe İstanbul

Telefon

0 216 621 0869

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sarıgazi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sarıgazi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sarıgazi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Sarıgazi şubesinin adresine yakında değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mng Kargo'nun bu şubesine rota sormak için Google Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sarıgazi Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Sarıgazi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Sarıgazi Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Sancaktepe Şubeleri

Sancaktepe ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesinden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Son adım olarak altında bulunan büyütece dokunun. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Sarıgazi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.