Mng Kargo Sanko Şubesi

Adres

Esentepe Mahallesi 2419. Sokak No: 37 Sultangazi İstanbul

Telefon

0 212 475 9875

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sanko Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sanko Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sanko Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Sanko şubesine yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sanko Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine ulaşım için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sanko Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifleri yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri yol trafik bilgileri ile birlikte Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Sanko Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Sanko Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Sultangazi Şubeleri

Sultangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sultangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra altında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiyseniz problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Sanko Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.