Mng Kargo Selimpaşa Şubesi

Adres

Selimpaşa Mahallesi Kadir Has Caddesi No: 22/A Silivri İstanbul

Telefon

0 212 731 3346

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Selimpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Selimpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Selimpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Selimpaşa şubesinin bulunduğu adrese uzaktaysanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye güzergah çizimi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık. Yol tarifi ve diğer öneriler aslında aşağıdaki parametrelere bağlıdır:

  1. Seçtiğiniz başlangıç noktası
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Yol boyunca trafik yoğunluğu
  4. Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Selimpaşa Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar Google tarafından yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Selimpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Selimpaşa Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Silivri Şubeleri

Silivri ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Silivri ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce sitemiz üzerinden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Son bir şey daha kaldı hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Selimpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.