Mng Kargo Sümer Şubesi

Adres

Sümer Mahallesi Prof. Turan Güneş Caddesi No: 14 Zeytinburnu İstanbul

Telefon

0 212 664 0571

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sümer Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sümer Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sümer Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış adresini seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Sümer şubesine uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye yol tarifi almak üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sümer Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Sümer Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Sümer Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Zeytinburnu Şubeleri

Zeytinburnu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra hemen sağında yer alan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Sümer Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.