Mng Kargo Topkapı Şubesi

Adres

Davutpaşa Caddesi Kale İş Merkezi A Blok No: 141/21-24 Topkapı Zeytinburnu İstanbul

Telefon

0 212 481 3939

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Topkapı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Topkapı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Topkapı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Topkapı şubesinin konumuna uzak bir mesafedeyseniz arabanızla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Topkapı ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi için Google'ın geliştirdiği Google Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Topkapı Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bunlar yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Topkapı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Topkapı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Zeytinburnu Şubeleri

Zeytinburnu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Topkapı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.