Mng Kargo Topkapı Şubesi

Adres

Davutpaşa Caddesi Kale İş Merkezi A Blok No: 141/21-24 Topkapı Zeytinburnu İstanbul

Telefon

0 212 481 3939

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Topkapı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Topkapı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Topkapı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Topkapı şubesinin konumuna uzak bir mesafedeyseniz arabanızla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Topkapı ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi için Google'ın geliştirdiği Google Maps sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Topkapı Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bunlar yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Topkapı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Topkapı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Zeytinburnu Şubeleri

Zeytinburnu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt kısımda kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra alt kısımda büyütece dokunun. Kargo takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Topkapı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.