Mng Kargo Tokat Şubesi

Adres

Yeşilırmak Mahallesi Çeçenistan Caddesi No: 22/B Merkez Tokat

Telefon

0 356 213 0750

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tokat Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tokat Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tokat Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Tokat şubesinin bulunduğu adrese uzak bir konumdaysanız farklı vasıtalarla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Tokat şubesine yol tarifialmak için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Mng Kargo Tokat Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve toplu taşıma gibi alternatifler genellikle aşağıdaki hususlara bağlıdır:

  1. Konumunuz
  2. Mesafeniz
  3. Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tokat Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi güzergahların trafiği ile birlikte haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Tokat Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Tokat Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Daha sonra alt taraftaki büyütece dokunun. Takip kodunuz doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Tokat Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.