Mng Kargo Topçam Şubesi

Adres

Orhan Gazi Caddesi 600 Evler Kavşağı 700. Yıl Sitesi No: 9/10 Bağımsız Bölüm No: 76 Merkez Tokat

Telefon

0 356 228 5054

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Topçam Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Topçam Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Topçam Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Topçam şubesinin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Topçam Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Topçam Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Topçam Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemizden de kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde. Genellikle online kargo takip işlemleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonuca ulaşmak için hemen yanındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunu kaybettiyseniz problem değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Topçam Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.