Mng Kargo Topçam Şubesi

Adres

Orhan Gazi Caddesi 600 Evler Kavşağı 700. Yıl Sitesi No: 9/10 Bağımsız Bölüm No: 76 Merkez Tokat

Telefon

0 356 228 5054

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Topçam Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Topçam Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Topçam Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Topçam şubesinin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Topçam Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Topçam Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Topçam Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Son bir şey daha kaldı altındaki büyüteci işaretleyin. Takip numaranız hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Topçam Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.