Mng Kargo Tunca Şubesi

Adres

İstasyon Mahallesi İstasyon Caddesi No: 13 Merkez Edirne

Telefon

0 284 236 0887

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tunca Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tunca Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tunca Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo'nun Tunca Şubesi'ne yaya gidebilecek halde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.
Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye yol tarifini sormak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tunca Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google Haritalar tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve varış süresi ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Tunca Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Tunca Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Son olarak hemen sağında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Tunca Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.