Mng Kargo Zeybek Şubesi

Adres

Kurtuluş Mahallesi Garaj Caddesi No: 12/B Merkez Aydın

Telefon

0 256 214 8358

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Zeybek Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Zeybek Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Zeybek Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Zeybek şubesinin adresine uzaktaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye güzergah sormak için Haritalar teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Zeybek Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google yazılımı tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Zeybek Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Zeybek Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı bilmiyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde aynen durur kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Zeybek Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.